İnternet (Web) Sitesi Tasarımıucuz İnternet sitesi tasarımı. Websitesi programlama
HM yazılım şirketi, internet ortamında bizde varız diyebileceğiniz ve rekabet gücünüzü
artırabileceğiniz web yazılım çözümlerini uygun fiyat ve kaliteli farkıyla ayağınıza getiriyor.
Müşterilerimizin web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerjisini ve birikimini web tasarımı
için kullanan alanında uzman profesyonel bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kaliteli, dinamik ve profesyonel
tasarıma sahip, Kişisel, Kurumsal, E-Ticaret ve Blog İnternet sitesi siparişlerinizi hemen vererek
sizde internet ortamındaki büyük reklam ve tanıtım pastasından payınızı alabilirsiniz.

     Diğer tanıtım araçlarının aksine her an ulaşabilir olması nedeniyle Web sitesi günümüzün
vazgeçilmez tanıtım araçlarından biri haline gelmiştir. Profesyonel ekip tarafından ihtiyaca yönelik
programlanmış ve tasarlanmış bir web sitesi en hızlı ve en güçlü tanıtım aracı olmaktadır. Gerek firmalar, gerek kurumlar için, web sitesi artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Rekabet ortamının kazananı ise, web tasarım ve programlama konularında profesyonellerle çalışarak web sitelerini geliştirenler olmaya başlamıştır. Web standartları göz önüne alınarak hazırlanmış, şık ama sadelikten ödün vermeden kullanıcı kolaylığı prensibi ile konumlandırılmış ve tasarlanmış, arama motoru optimizasyonu (SEO çalışması) başarı ile yapılmış bir web sitesi sizleri de rekabet piyasasında bir adım öteye taşıyacaktır.


Türk Ticaret Kanununa Uygun Web Sitesi

    Yeni Türk Ticaret Kanunu Yasasına göre artık neredeyse tüm şirketlerin tasarıda belirlenmiş şartlara uygun bir internet (Web) sitesi olmak zorundadır. Yeni Türk Ticaret Kanunu'na göre yaklaşık 1 milyon şirket web sitesini kurmak zorundadır. Yeni yasanın yürürlüğe konulmasına ve uygulanmasına ilişkin usul ve esasları belirlemek amacıyla hazırlanan 1535 maddelik tasarı mecliste kabul edildi. Bir takım eksikliklerinde giderilmesiyle birlikte kanunlaşarak yürürlüğe girecek olan tasarı pek çok şeyi değiştirecek. Tasarıya göre, tüm sermaye şirketleri, tasarının yasalaşmasını takiben 3 ay içinde, TTK tasarısı hükümlerine uygun bir web sitesi yaptırmak zorunda kalacak.

    Hiç Web Sitesi Yaptırmayan ya da Yasaya Uygun Web Sitesi Yaptırmayan Sermaye Şirketleri Ne Olacak?

    Tasarının yasalaştığı tarihten itibaren 3 ay içinde hiç web sitesi yaptırmayan ya da yasaya uygun web sitesi yaptırmayan; anonim şirket yönetim kurulu üyeleri, limited şirket müdürleri ve sermayesi paylara bölünmüş komandit şirkette komandite ortaklar altı aya kadar hapis ve yüz günden üçyüz güne kadar adlî para cezasıyla cezalandırılacaklar. Bunun yanında; web sitesine konulması gereken içeriği usulüne uygun bir şekilde koymayan; anonim şirket yönetim kurulu üyeleri, limited şirket müdürleri ve sermayesi paylara bölünmüş komandit şirkette komandite ortaklardan failler (bu kişilerden söz konusu fiili işleyenler) üç aya kadar hapis ve yüz güne kadar adlî para cezasıyla cezalandırılacaklardır.

Uyarı : Web sitesini görmediğiniz kişilerden ya da kurumsal olmayan yerlerden almayınız. Zira web sitesi yayını durduğunda muhatap bulamam sorunu çok yaygındır. Bu da sizi cezalarla karşı karşıya bırakır. Yasa gereği site sürekli ulaşılabilir olmalı. Bu durumu ortaklarınızın, müşterilerinizin ve rakiplerinizin de takip edeceğini unutmayın.Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalı?

* Öncelikle sitenizin ana yapısı hedef ve amaçlarınıza uygun olarak tasarlanmalı. Eğer arama motorlarında üst sıralarda çıkmak istiyorsanız, web sitenizdeki bütün içerik ve kullanımlar arama motorlarının algıladığı ve yöneldiği içeriği mutlaka karşılamalı. Sitenizin üst sıralarda çıkması için profesyonel bir ekip tarafından Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO - Search Engine Optimization ) mutlaka yapılmalıdır.
* Hızlı açılmalı. Hızlı algılanmalı. Doğru yönlendirmeler yapılmış olmalı.
* Birden fazla internet tarayıcı (web browser) ile uyumlu olmalı. Biz en çok kullanılan internet tarayıcılarına (İE9, Google Chrome ve FireFox ) uygun taasarım ve kodlama garantisi veriyoruz.
* Sizinle/kurumunuzla ilgili doğru ve etkili imajı yansıtmalı.
* Kurumunuzun vitrini ve en etkili reklam mecrası olarak sizi doğru temsil etmeli.
* Kolay okunmalı, kurumunuz, ürün ve hizmetleriniz hakkında doyurucu ve yeterli bilgiye sahip olmalı.
* Kullanımı kolay, dilediğinizde kendi elemanınız tarafından kolayca günceleme yapabileceğiniz yönetim paneline sahip olmalı.
* Dinamik, istediğiniz an istediğiniz bilgi ve ürün ve modülü değiştirme olanağına sahip olmalısınız.
* İnternet siteniz sürekli yayında ve güncel bir içeriğe sahip olmalıdır.


 

 

 

Web Tasarımcı
>> Anasayfa

>> Hakkımızda

>> İletişim
>> Web Tasarımı

>> Masa Üstü Yazılımları

>> SEO Desteği
(Arama Motoru Optimizasyonu)

>> Uzaktan Eğitim

>> Veritabanı Yönetimi

>> Gömülü Sistem Programlama

Copyright © 2011 - 2012 | Happy Maker ( Mutlu YAPICI ) Yazılım Şirketi - Bu Sitenin Tüm Kullanım Hakları HM Masa Üstü ve Web Yazılım Şirketine Aittir. Bu Sitenin Tamamı veya Hiçbir Bölümü Şirket Sahibi Mutlu YAPICI 'dan İzin Alınmadan Kullanılamaz. (All Rights reserved No part of this website may be reproduced unless for personal use without prior permission from Mutlu YAPICI) www.HMYAZILIM.com
This Web Site Has Been Coded by Happy Maker. Bu Site Mutlu Yapıcı Tarafından Kodlanmıştır.

Yukarı GİT