Uzaktan Eğitm Sistemimizi Deneyin. Kararınızı Verin.


HM yazılım şirketi olarak Uzaktan Eğitim (e-learning) Sisteminde yaptığımız geliştirmeler ve yeni ders modülleri ile iddiamızı her geçen gün artıtıyoruz. Uzaktan eğitim sistemi ve sanal sınıf uygulaması için yeni ders içerik modelleri geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz Test Eğitim Modülüyle artık test kitaplarını evde bırakabilirsiniz. İstediğiniz zaman uzaktan eğitim sistemine girerek istediğiniz sınava ait testi çözebilir, çözemediğiniz soruların metinsel ve videolu çözümlerini görebilir, soru ile ilgili hangi alanalrda eksikleriniz olduğunu belirleyebilir ve arzu ederseniz canlı çözüm talebinde bununa bilirsiniz. HM Yazılım Uzaktan Eğitim Sistemi ile uzaktan eğitimde fark yaratabilirsiniz. Sistemimizi DEMO talebinde bulunarak deneyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve profesyonel hizmet için bize ulaşın. BURAYA TIKLAYARAK DEMOYA ULAŞABİLİRSİNİZ

HM Yazılım Uzaktan Eğitim Distance Learning Sisteminde Büyük Gelişme. UZaktan Eğitim Sistemini BEDAVA Deneyin

 

Uzaktan Eğitim İçerik ve Sistem TasarimiUzaktan eğitim sistemi kurulumu ile hemen LMS içerik yönetim sisteminiz kuralım ve ayrıca görüntülü sanal sınıf bigbluebutton kurulumu yapalım
Uzaktan eğitim, farklı coğrafyalardaki öğrenci, öğretmen ve öğretim materyallerinin iletişim
teknolojileri aracılığıyla bir araya getirildiği bir eğitim şeklidir. Uzaktan eğitimde dersler internet
destekli asenkron (eş-zamanlı olmayan) olarak yürütülmekte olup, sohbet ortamları ise
senkron (eş-zamanlı) ve görüntülü olarak sürdürülmektedir. Asenkron eğitim için moodle
ve benzeri öğretim yönetim (LMS) sistemi yazılımları, eş zamanlı senkron eğitim için
ise adobe connect, BigBlueButton, Openmeetings ve benzeri yazılımlar kullanılmaktadır.

HM Yazılım şirketi olarak, uzaktan eğitim içerik yönetim sistemi ve online görüntülü sanal sınıf
yönetim sistemi hizmetini bünyemizde bulunan profesyonel ekip aracılığı ile yürütmekteyiz.
İş sağlığı ve güvenliği ve iş yeri hekimliği gibi bir çok alanda, geliştirdiğimiz uzaktan eğitim yönetim
sistemimiz ve senkron görüntülü sohbet sistemimiz ile hizmet sunmaktayız.

Geliştirdiğimiz uzaktan eğitim içerik yönetim sistemini ve online görüntülü sanal sınıf yönetim sistemini isterseniz kendi şirketiniz bünyesindeki İnternet Sunucu 'larına (WEB server) ve Medya Sunucu 'larına ( Media Server) kurabiliriz. Yada isterseniz bizim sunucularımızda bulunan uzaktan eğitim ve online görüntülü sanal sınıf sistemini kiralayarak, kendi ders içeriklerini yükleyebilir ve uzaktan eğitim sisteminizi yönetebilirsiniz.

HM Yazılım olarak Uzaktan Eğitim ve Görüntülü Online Sanal Sınıf kurulum hizmetinin yanında içerik hazırlama ve içerik tasarlama hizmetide vermekteyiz. İsterseniz Uzaktan Eğitim Sisteminiz için ders içeriklerinizi adobe flash gibi programlar ile animasyonlu ve interaktif bir şekilde hazırlayabilir ve uzaktan eğitim içerik yönetmeliğine uygun bir şekilde tasarlayabilriz. Ders içeriklerini profesyonel ekibimiz tüm uzaktan eğitim hizmet yönetmeliğine uygun bir şekilde hazırlamaktadır. Bizimle İletişime geçerek uzaktan eğitim ders içeriği hazırlama ve geliştirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

HM Yazılım olaraka Güvenli, Kaliteli, Hızlı bir uzaktan eğitim yönetim sistemi ve uzaktan eğitim ders içeriği geliştirme hizmeti sunmaktayız. Kullancı dostu tasarımımız ile kolay ve kullanışlı hizmeti müşterilerimize vermekteyiz.

 

Uzaktan Eğitm Sistemi Server Kurulumu Videosu


HM yazılım şirketi olarak websitesi tasarımı ve masa üstü yazılım geliştirmenin yanı sıra profesyonel olarak e-learning sistem kurulumu da gerçekleştirmekteyiz. Uzaktan eğitim sistemi ve sanal sınıf uygulaması için server kurulumu gerçekleştirerek bu alanda faliyet gösteren şirketlerin ihtiyacını karşılamaktayız. Aynı zamanda photoshop ve flash gibi programlar ile animasyon tasarımı gerçekleştirerek, interaktif ve animasyonlu uzaktan eğitim sistemi ders içerik tasarımı hizmeti de vermekteyiz. Diğer yazılım firmalarına göre daha ucuz fiyatlara profesyonel bir uzaktan eğitim sistem server kurulumu gerçekleştirebilmek için açık kaynak kodlu ( Moodle, BigBlueButton, OpenMeetings ) yazılımlar kullanarak bu yazılımlar arasındaki senkronizasyonu gerçekleştiriyoruz. Böyle çok daha kaliteli bir hizmeti uygun fiyatlara sunabilme imkanı ve sisteme istediğimiz anda kullanıcıların istekleri doğrultusunda müdehale imkanı buluyoruz. Uzaktan Eğitim Sistemi bir çok ekibin bir arada çalışması gereken bir sistemdir. Uzaktan Eğitim Servelarının ve Sanal Sınıf Serverlarının kurulumu, bu serverların bakımı, yönetimi ve senkonizasyonu ayrı bir ekip, Uzaktan Eğitime katılan öğrenci ve öğretmen bilgilerinin, yetkilerinin, rollerinin düzenlenmesi ve sistem kontrolü ayrı bir ekip ve Uzaktan Eğitim Sisteminde verilecek olan derslerin tasarlanması ayrı bir uzman ekip çalışmasını gerektirmektedir. E-Learning sistemi için ders içerik tasarımı başlı başına görsel ve yazlımsal bir yetenek gerektirmektedir. Gerektiğinde videolu, sesli ve animasyonlu olarak ders içerikleri geliştirilebilinmeli ve gerektiğinde öğrenciyle etkileşim halinde olabilecek, interaktif bir uzaktan eğitim ders içerik tasarımı gerçekleştirilebilinmelidir. Bu süreçlerin her biri uzman ekip çalışması gerektirmektedir. HM yazılım olarak uzaktan eğitim sistem kurulumundan, sanal sınıf kurulumuna ve animasyonlu uzaktan eğitim ders içerği hazırlanmasından, interaktif flash içerik tasarımlarına kadar bir çok alanda kaliteli hizmet sunmaktayız. Uzaktan eğitim sistemine ait hazırladığımız videoyu izleyerek bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi ve profesyonel hizmet için bize ulaşın.

 

Uzaktan Eğitm Sistemi Ders İçerik Tasarımı


HM yazılım olara uzaktan eğitim sisteminde profesyonel destek ve hizmet vermekteyiz. Sadece Uzakatan Eğitim Sistem Kurulumu ve Sanal Sınıf Kurulumunda değil aynı zamanda Uzaktan Eğitim Sisteminde kullanılacak Ders İçeriklerinin Tasarımında da hizmet vermekteyiz. Sesli ders içerik tasarımı ve video ders içerik tasarımı yapmaktayız. Aynı zamanda Ders İçeriklerini Flash ve Photoshop ortamında geliştirerek, hareketli animasyonlar olarak tasarlamaktayız. Flash animasyonlar halinde hazırladığımız ders içeriklerini, kullanıcı ile interaktif etkileşim halinde de hazırlayabilmekteyiz. Özellikle ilköğretim çağındaki öğrenciler için animasyonlarla güçlendirilmiş interaktif ders içerikleri çok önemli olmaktadır. Bu bağlamda HM yazılım olarak profesyonel Uzaktan Eğitim Ders İçerik Tasarımı ile Uzaktan Eğitim Hizmetinizin kalitesini artırmayı vaadediyoruz.

Örnek Uzaktan Eğitm Sistemi Ders İçerikleri
 

 

Web Tasarımcı
>> Anasayfa

>> Hakkımızda

>> İletişim
>> Web Tasarımı

>> Masa Üstü Yazılımları

>> SEO Desteği
(Arama Motoru Optimizasyonu)

>> Uzaktan Eğitim

>> Veritabanı Yönetimi

>> Gömülü Sistem Programlama

Copyright © 2011 - 2012 | Happy Maker ( Mutlu YAPICI ) Yazılım Şirketi - Bu Sitenin Tüm Kullanım Hakları HM Masa Üstü ve Web Yazılım Şirketine Aittir. Bu Sitenin Tamamı veya Hiçbir Bölümü Şirket Sahibi Mutlu YAPICI 'dan İzin Alınmadan Kullanılamaz. (All Rights reserved No part of this website may be reproduced unless for personal use without prior permission from Mutlu YAPICI) www.HMYAZILIM.com
This Web Site Has Been Coded by Happy Maker. Bu Site Mutlu Yapıcı Tarafından Kodlanmıştır.

Yukarı GİT